Eczadeposu.xyz | Ucuzluğun ve Güzelliğin Adresi
üye ekran kapat
Üye Girişi ;
Kullanıcı Adı:

 
Parola:

 
  Beni Hatırla
 
Not : Bilgilerinizi kopyala-yapıştır yapmadan giriniz.
Yeni Üyelik ;

üye giriş güvenlik

 

Giriş
 
 
 
                                      Hakkımızda  |  Yardım  |  Tüketici Hakları  |   Gizlilik İlkeleri   

    
    facebook twitter  
Yan menü resim sol
ÜYE GİRİŞİ ve İŞLEMLERİ
Yan menü resim sağ

ÜYE GİRİŞİ

 YENİ ÜYE OL Üye Ol | Şifremi Hatırlat

 
 
 

Ereksiyon Hapları

 
LİFTA ®
  AFİLTA ®
  DEGRA ®
  SİLDEGRA ®
  VİGRANDE ®
   

 

 Kapıda ödeme

 Moto Kurye

 Afilta 20 mg 4 Tablet Ereksiyon Hapları

Barkodlu ve Karekodlu Orjinaldir

Ürün Resim
Süper Hızlı Gönderi
5 Kutu 330 TL

 
%45
İndirim
Sepetime Ekleİncele

 Lifta 20 mg 4 Tablet Ereksiyon Hapları

Barkodlu ve Karekodlu Orjinaldir

Ürün Resim
Süper Hızlı Gönderi
5 Kutu 300 TL

 
%46
İndirim
Sepetime Ekleİncele

 Sildegra 100 mg 4 Tablet Ereksiyon Hapları

Barkodlu ve Karekodlu Orjinaldir

Ürün Resim
Süper Hızlı Gönderi
3 Kutu 125 TL

 
%61
İndirim
Sepetime Ekleİncele

 Degra 100 mg 4 Tablet Ereksiyon Hapları

Barkodlu ve Karekodlu Orjinaldir

Ürün Resim
Süper Hızlı Gönderi
3 Kutu 125 TL

 
%61
İndirim
Sepetime Ekleİncele

 Vigrande 100 mg 4 Tablet Ereksiyon Hapları

Barkodlu ve Karekodlu Orjinaldir

Ürün Resim
Süper Hızlı Gönderi
3 Kutu 140 TL

 
%53
İndirim
Sepetime Ekleİncele
 

 STAG 9000 ® Geciktirici Sprey (29.12.2015 11:04:53)

Stag Geciktirici Spreyin İşlevi nedir?

STAG 9000 ® Geciktirici Sprey erkeğin orgazm müddetini uzatarak, yaşanan aşk seanslarının daha uzun sürmesini ve  cinsel ilişkide duyulan zevkin daha yoğun yaşanmasını sağlar. STAG 9000 ® Geciktirici Sprey dünya daki geciktiriciler arasında en tesirli erkek geciktirici spreydir. Bu ürün Cinsel hayatınıza nasıl bir katkıda bulunabilir? STAG 9000 ® Geciktirici sprey  hem erkek hem de kadınlar için daha iyi bir cinsel hayat sunar. Erken boşalma meselenini ve çıkardığı stresi ortadan kaldırır ve partnerlerin yaşamakta oldukları cinsel tecrübeden tam manasıyla hoşlanmalarını sağlar. STAG 9000 ® Geciktirici Sprey sizin orgazm olmadan önce gerektiği kadar bekleme gücünü verir, böylelikle hemen orgazm olmaz ve erken boşalmazsınız. Bu vaziyette, hem kadın hem de erkek, daha başlamadan biten ve tadına varılmamış olan bir süreci kaçırmak yerine, keyifli  bir cinsel birliktelik yaşarlar. STAG 9000 ®. Geciktirici Sprey kullanımı kolay ve tesiri ivedi görünen bir üründür.  


DAHA İYİ BİR SEKS HAYATI İÇİN KOLAY BİR ÇÖZÜM STAG 9000

Yatak odasında, kadınla erkeğin uyum içinde olamamaları sıklıkla karşılanan bir vaziyettir. Kadınlar uzun soluklu aşk seanslarından hoşlanırken, erkekler bu süreci kadınla beraber yaşayamama mahcubiyetini yaşarlar. Zira aniden ve ışık hızıyla boşalırlar! Erken boşalmanın çeşitli sebepleri olabilir. Söz gelimi, insanlığın ilk vakitlerinde erkeklerin karakteri, kısa bir müddet içinde bir çok kadına tohum vermeye uygundu ve bu özellik çağdaş erkeğe de kalıt kaldı! Bu vaziyette 21. Asır kadını erken boşalıp yarı yolda kalmış olan bir erkekle birlikteyken kendisini pek de mutlu hissetmemektedir. Lakin size bir haberimiz var! Erkeklerin bu konuda ihtiyacı olan destek şimdi, şu anda elinizde:

STAG 9000 ® DOKTORLAR, UROLOGLAR VE MUAYENEHANELER STAG 9000® 

Erkekler için Geciktirme Spreyleri Ürünlerin Kullanım Sebepleri: Bu ürünler cinsel ilişki öncesinde kullanıldıklarında, erkeğin Penis bölgesine  yüzeyinde lokal anastezi sağlarlar ve dolayısıyla erken boşalmanın önüne geçerler. Bu ürünler, devamı hâlinde erkeğe psikolojik rahatsızlık veren ve kendisine cinsel manada duyduğu güveni zayıflatan erken boşalma meselenine çözüm sunarlar.  Ürünlerin Tıbbî manada imalat emelleri budur.  Kadınların cinsel reaksiyon verme süreleri erkekten daha uzun olduğu için, erkeğin geç boşalması her iki taraf için de avantajlı ve keyif veren bir vaziyettir.  Erkeğin daimi olarak erken boşalması, kadında tatminsizlik hissini, erkekte de yetersiz olduğu hissini uyandırmaktadır.  Bu tür hisler de, vakit içinde ve bilhassa erkeklerde ciddî psikolojik meselelere sebep olmaktadır. Bu meselelerin giderilmesi de ciddî bir gayret ve belli bir süre gerektirmektedir. Stag Geciktirici Ürünümüzün ile ilgili etkin ve kaliteli olduğunu, ikna edici kanıtlar ve neticelerle ortaya koyan bir çok muayenehane araştırma bulunmaktadır.  Ürünümüzün penise uygulandıktan sonra duyarlığı azalttıp boşalmayı geciktirdiğini ve mastürbasyonda da aynı tesiri gösterip yeniden boşalmayı geciktirdiğini ortaya koyan araştırma ve deneyler gösteren tıbbî deneyler de bu çalışmalara dahildir.  Ürünümüzün yıllarca talep görmesi de ürün kalitesini gözler önüne seren bir diğer ispattır.  Ürünlerimizin 45 senesi aşkın bir müddettir sadık müşterileri olması yanında yeni müşteriler edinmektedir. Ürünle alakalı olarak duyarlığı azaltma, cilde nüfuz etme ve rastgele bir rahatsızlık vermeme gibi konularda yapılan güvenlik araştırmalarında daimi pozitif sonuçlar alınmaktadır.  Bu iki konu ürünlerimizin güvenli oluşuna en büyük ispattırlar.. Amerika’da da, STAG 9000®  Federal Besin ve İlaç Dairesi Genelgesinin erkek cinsel uzuvu için duyarlığı azaltıcı ürünlerle alakalı kaidelerine uygundur. Ürün, dünyanın bir çok ülkesinde yasalara uygun bir ürün olarak satılmakta ve dağıtılmaktadır. Ürünler, ivedi tesir gösteren, güvenli ve etkin ürünlerdir. Almanya ‘da Avrupa Birliği, Amerika ve Dünya Sıhhat Örgütü standartlarına göre üretilmektedirler  

SIK SUALLEN SUALLER  

STAG 9000®  sahiden işe yarıyor mu?   Netlikle işe yarıyor! STAG 9000® bütün dünyada 45 senedir satıştadır. Dahası, muayenehane çalışmalar açıkça göstermektedir ki STAG 9000® boşalmayı geciktirmektedir.   Ürün nasıl kullanılmalıdır?    Ürünün kullanımı kişilere göre değişir. Bununla beraber 3 ila 8 püskürtme arasında kullanılır.  Ürünü ne vakit kullanılmalıdır? Ürünün cinsel ilşkiye girmeden 5 ila 15 dakika öncesinde kullanmanız önerilir. .   STAG 9000®’ü prezervatiflerle-kondomlarla kullanabilir miyiz? STAG 9000® , önde gelen latex kondom markalarıyla  beraber kullanılarak test edilmiştir ve BSI Test Protokolüne uygundur..   Oral seks için uygun bir ürün müdür?   Evet. Oral seks yapamdan önce kullanacağınız miktarın asgari miktar olması önerilir.  Bu ürün bayan partneri etkiler mi?  Klinik çalışmalar ve Lidokainin operasyonlarda ve doğumlarda yaygın bir şekilde kullanılması neticeninde ortaya çıkan veriler, lidokainin vulva veya vajina üzerinde herhangi bir zarar veren etkisi olmadığını göstermektedir. STAG 9000® Doktor kontrolünde kullanılmayı gerektirmeyen ve reçetesiz alınabilen bir üründür. STAG 9000®  Amerika Besin ve İlaç İdaresi Dairesi tarafından, kendi alanında etkin ve güvenli bir ürün olarak tanımlanmıştır.    STAG 9000 ® etraf arkadaşı bir ürün müdür? Evet. STAG 9000 ® pompa işlevli bir spray düzeni kullanır. Dolayısıyla ozon tabakasına zarar veren psükürtücü  maddeler. STAG 9000®,  Erkekler için Geciktirici Ürünler arasında öncü bir markadır ve 45 senesi aşkın bir süredir bütün dünyada satılmaktadır.

 

Select

  Diğer Haberler

MARKALAR    
 

ONLİNE-ECZANEM HAKKINDA

HİZMETLER & DESTEK

TESLİMAT & İADE 

GİZLİLİK & GÜVENLİK 

TAKİPTE KALIN 

  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
   
İzinsiz Kopyalanamaz ve Kullanılamaz Copyright © 2009-2015 Bu Sitede Reçeteli İlaç Satışı Yapılmamaktadır.
BİLGİLERİNİZ RAPID SSL 128 BİT İLE KORUNMAKTADIR TEDARİKÇİMİZ OLABİLİRSİNİZ